Üsküdar   Anasayfa

İstanbul Üsküdar Diyetisyenleri

Diyetisyen Fazile Yılmaz - Üsküdar

Üsküdar Diyetisyen Tavsiye

 

Merhaba, ben Diyetisyen Fazile Yılmaz.

İstanbul Medipol Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik bölümünden “Yetişkinlerde Akdeniz Beslenme Modelinin Başta Kalp Hastalıkları Olmak Üzere Hastalıklar Üzerindeki Etkisi” konulu tezimi yazarak 2014 yılında mezun oldum.

Koşuyolu Medipol Hastanesi, Mega Medipol Hastaneler Kompleksi ve Aşkur Yemek Fabrikası’nda stajlarımı tamamladım. Kavacık Medistate Hastanesi’nde yetişkin klinik stajyer diyetisyen olarak görev yaptıktan sonra B-Fit Spor ve Yaşam Merkezi’nde çalıştım. Mezun olduğumdan beri aktif kullandığım web sitem ve sosyal medya üzerinden Online Diyet Programları hazırlayarak Online Diyetisyen ve Diyet Koçu olarak çalışmaktayım. Çeşitli sitelerde beslenmeye dair konularda makaleler yazarak daha çok kişiye ulaşmak hedefindeyim.

Gentestdiet Yetkili Uygulayıcı, Yaşam Koçluğu, NLP gibi çeşitli eğitim, kurs, seminer ve toplantılara katılarak kendimi geliştirmeye devam ettim ve etmekteyim.

Danışanlarımla çalışma sürecindeki hedefim, var olan sağlık durumunu iyileştirmek ve kalıcı davranış değişikliği ile ideal kiloya ulaştıktan sonra ömür boyu bu kiloyu ve yaşam kalitesini korumak. Beslenme kişiye özel olduğundan her danışanımla özel ve özverili şekilde ilgilenmekte, beraber çalıştığımız süreçte beslenmeye dair her türlü sorunuzu cevaplamakta ve karşılaştığınız olumsuz durumlara, karşılıklı dönüşlerle çözüm üretmekteyim.

Çalışma alanlarım,

·         Sağlıklı Kilo Verme – Alma - Koruma

·         Sağlıklı ve Dengeli Beslenme Eğitimi ve Devamlılığını Sağlama

·         Hamilelik ve Emzirme Döneminde Beslenme

·         Ergenlik Döneminde Beslenme (Öğrenci)

·         Tansiyon Hastalıklarında Beslenme

·         Yüksek Kolesterol Durumunda Beslenme

·         Karaciğer Yağlanmasında Beslenme

·         İnsülin Direnci, Gizli Şeker, Diyabet Hastalıklarında Beslenme

·         Metabolik Sendrom Durumunda Beslenme

·         Menopoz Döneminde Beslenme

·         Sindirim Rahatsızlıklarında Beslenme

·         Menü Planlama

·         Gentest

·         Online Diyet

·         Diyet Koçluğu

 

İletişim için:

E-mail: fzl_ylmz@hotmail.com

Çalışma yeri: İstanbul’da benimle çalışmak isteyen danışanlarımı Pendik veya Üsküdar ofisine bekliyorum. J Şehir dışında olan danışanlarım için online olarak (internet üzerinden) hizmet vermekteyim. J

Randevu için mail atabilir veya iletişim formunu doldurarak bana ulaşabilirsiniz. J

 

 

 

Facebook diyetisyenler grubumuza katılırsanız mutlu oluruz.

TUDK -Türkiye Diyetisyenler Kulübü
Herkese Açık grup · 29 üye
Gruba Katıl
http://www.diyetisyenleristanbul.com ve http://www.diyetisyenrandevual.com siteslerinin , Diyetisyen üyelerinin oluşturduğu bir grup.Grubumuza herkes katılabilir,sağlıklı yaşayıp, kilo verip fazla kiloların sebep olduğu, Şeker hastalığı, tansiyon, karaciğer yağlanması gibi  birçok rahatsızklıktan uzaklaşabilirsiniz.

 

 

  

 

Adınız:   

Bulunduğunuz İlçe:   

Telefon:  

Mesajınız:  
  

 

  

Hayat, size güzel olacak.


 

 


 

Sitemizde bulunan Yazılarımız  bilgilendirme amaçlıdır.
 Tedavi için  Doktorunuza ve diyetisyeninize başvurunuz.


MERKEZ OFİS ADRES:Şirinevler mah. Meriç sok.  No:8/ 19  Bahçelievler /istanbul   
 
Avcılar / Bahçelievler / Bakırköy / Beylikdüzü / Şişli / Başakşehir / Üsküdar / Kadıköy / Kartal / Pendik /Bahçelievler / Zeytinburnu / Bağcılar / Beşiktaş

Üsküdar diyetisyen tavsiye , Gentestdiet fiyat. randevu, sıralama, belediyesi, hastanesi, Doğancılar özel uzman diyetisyen önerileri.Sağlıklı ve Dengeli Beslenme Eğitimi ve Devamlılığını Sağlama,Hamilelik ve Emzirme Döneminde Beslenme, Ergenlik Döneminde Beslenme (Öğrenci)
Tansiyon Hastalıklarında Beslenme,Yüksek Kolesterol Durumunda Beslenme,  Karaciğer Yağlanmasında Beslenme, İnsülin Direnci, Gizli Şeker, Diyabet Hastalıklarında Beslenme, Metabolik Sendrom Durumunda Beslenme, Menopoz Döneminde Beslenme, Sindirim Rahatsızlıklarında Beslenme, online diyet, Gendtestiyet.