Küçükçekmece  Anasayfa

İstanbul Küçükçekmece Diyetisyenleri

 

DİYETİSYEN MELİKE KOCABAL

Uzman diyetisyen istanbul

 

1995 yılında İstanbul’da doğdum.Lise öğrenimimi Fatih Şehremini Anadolu Lisesi’nde tamamladım.2018 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölüm beşincisi olarak mezun oldum.
Üniversite öğrenimim boyunca birçok kongre ve seminerde bulundum.Makale çevirileri,dergi yazıları ve vaka sunumlarıyla beslenme bilgimi zenginleştirdim.Stajlarda poliklinik ve yatan hastalarla yakından ilgilenip birçok vakayla karşılaştım.Toplu beslenme yapılan bir kurumda çeşitli fonksiyonel besinlerin üretimi üzerinde çalıştım.
“Avcılar Bölgesinde Birinci,İkinci ve Üçüncü Kademede Okuyan Öğrencilerin ve Ailelerinin Beslenme Alışkanlıklarının,Obezite Riskinin Değerlendirilmesi”konulu lisans tezimle mezun oldum.
Bölümümle alakalı popüler konuları yakından takip etmeye özen göstermekteyim.
Toplumda beslenme bilinci oluşturmayı ve bireylerde sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirmeyi hedefliyorum.Klişeleşmiş diyetlerle sadece kilo alıp verme odaklı olmayıp danışanlarımda bedensel ve ruhsal açıdan tam bir iyilik halini sağlamayı ve bu halin sürdürülebilir olmasını amaçlıyorum.
Okulda öğrendiğimiz teorik bilgileri ve stajlardaki uygulamalarımızı danışanlarıma sunmak için çok istekliyim.Enerjik,güler yüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek kişiliğimle danışanlarıma faydalı olacağıma eminim.
Kongre ve Seminerler
▪️Gelişim Diyette Sempozyumu 2015
▪️Marmara Üniversitesi Yeşilay Kulübü ve Bezmialem Vakıf Üniversitesi BAŞAK Projesi“Teknoloji Bağımlılığı ve Obezite Okulu” 2016
▪️Bezmialem Vakıf Üniversitesi Kronik Hastalıklarda 1.Malnütrisyon Konferansı 2016
▪️Gelişim Diyette Sporcu Beslenmesi Sempozyumu 2016
▪️Bezmialem Vakıf Üniversitesi Paraziter Hastalıklar ve Beslenme 2017
▪️Gelişim Diyette Bariatrik Cerrahi Sempozyumu 2017
▪️II.Klinik Nutrisyon Öğrenci Kongresi 2017
▪️Şişli Kolan Hospital Obezite ve Diyabette Güncel Yaklaşımlar 2018

 

Adınız:   

Bulunduğunuz İlçe:   

Telefon:  

Mesajınız:  
  

 

  

Hayat, size güzel olacak.


 

 
MERKEZ OFİS ADRES:Şirinevler mah. Meriç sok.  No:8/ 19  Bahçelievler /istanbul   

Emzirme danışmanı istanbul
 
Avcılar / Bahçelievler / Bakırköy / Beylikdüzü / Şişli / Başakşehir / Üsküdar / Kadıköy / Kartal / Pendik /Bahçelievler / Zeytinburnu / Bağcılar / Beşiktaş

Küçükçekmece Belediyesi semt polikliniği  tavsiye edilen  diyetisyen randevu tepeüstü, toplum sağlığı merkezi nerede. ortaca, babaeski, Lüleburgaz, ödemiş, tire.