Bakırköy Anasayfa

İstanbul Bakırköy Civarı diyetisyenler   

Diyetisyen Sacit Süer

 Erkek diyetisyen sacit süer

Ben Sacit Süer. Gaziantep Gazikent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunuyum.Fitness antrenörlüğü ve yaşam koçluğu eğitimi de Ankara dan aldığım eğitimlerle devam ettirdim.2 yıl Adana Avrupa Hospital de ve Ts Clinic ve Dafne Estetik eş zamanlı randevulu sistemde çalıştım. Bariatrik cerrahi sonrası beslenme,sporda beslenme ve hastalıklarda beslenme (diyabet, kalp,böbrek) ile spor aktiviteleri hakkında bir bütün yol izlemekteyim. Ayrıca Personal Trainer (Kişisel Koç) sisteminde genel fitness antrenmanı ve beslenmeyi bir arada tutarak hizmette vermekteyim.

 

 

 

Yaşam koçluğu olarak genel hayatınız,beslenme,spor,diksiyon,styling,kitaplar,kişisel gelişim gibi size dair ne varsa onunla ilgili de görüşmelerimiz bulunmaktadır.

 

Tel-Whatsapp: 0537-826 53 52

 

 İletişim formunu doldurarak da iletişime geçebilirsiniz.

Adınız:   

Bulunduğunuz İlçe:   

Telefon:  

Mesajınız:  
  

 

  

Hayat, size güzel olacak.

Facebook grubumuza katılınız

TUDK -Türkiye Diyetisyenler Kulübü
Herkese Açık grup · 29 üye
Gruba Katıl
http://www.diyetisyenleristanbul.com ve http://www.diyetisyenrandevual.com siteslerinin , Diyetisyen üyelerinin oluşturduğu bir grup.Grubumuza herkes katılabilir,sağlıklı yaşayıp, kilo verip fazla kiloların sebep olduğu, Şeker hastalığı, tansiyon, karaciğer yağlanması gibi  birçok rahatsızklıktan uzaklaşabilirsiniz.
 

 

 

MERKEZ OFİS ADRES:Şirinevler mah. Meriç sok.  No:8/ 19  Bahçelievler /istanbul   
 
Avcılar / Bahçelievler / Bakırköy / Beylikdüzü / Şişli / Başakşehir / Üsküdar / Kadıköy / Kartal / Pendik /Bahçelievler / Zeytinburnu / Bağcılar / Beşiktaş

Diyetisyen tavsiyesi,  civarı, belediyesi, meydan, devlet hastanesi randevu alma, uzmanlar, yorumları fiyatları.
Ataköy 1. kısım, Bakırköy,Ataköy 2-5-6. kısım, Bakırköy,Ataköy 3-4-11. kısım, Bakırköy,Ataköy 7-8-9-10. kısım, Bakırköy,Basınköy, Bakırköy,Cevizlik, Bakırköy,Kartaltepe mahallesi, Bakırköy,Osmaniye, Bakırköy,Sakızağacı, Bakırköy,Şenlikköy, Bakırköy,Yenimahalle, Bakırköy
Yeşilköy, Bakırköy,Yeşilyurt, Bakırköy,Zeytinlik, Bakırköy,Zuhuratbaba mahallesi , Kartaltepe mh.Bahçesayar sok.

 

Emzirme danışmanı istanbul emzirme danışmanı

Bakırköy de bulunan  devlet hastanesi :
Dr. Sadi konuk  eğitim ve araştırma Hastanesi

dietitian