Üsküdar   Anasayfa

İstanbul Üsküdar Diyetisyenleri

Diyetisyen Sinem Atalay Aydın - Üsküdar

Üsküdar Diyetisyen Anadolu Yakası

UZMAN DİYETİSYEN SİNEM ATALAY AYDIN

2015 yılında, Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden Onur Belgesiyle mezun oldum.  Mezuniyetimin ardından ara vermeden Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde Yüksek Lisans’a devam ettim. 2018 yılında  UZMAN DİYETİSYEN olarak mezun oldum.

Üniversite eğitimim süresince Kumluca Devlet Hastanesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Liv Hospital, Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi, Dr. Lütfü Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde stajlarımı tamamlayarak çocuk, yaşlı ve erişkin beslenmesi, hastalıklarda beslenme ve mutfak diyetisyenliği stajlarımı tamamladım.

Lisans eğitimim sonunda bitirme tezi olarak ‘’ ŞİŞMAN ve OBEZ KADINLARIN DİYETLERİNİN GLİSEMİK İNDEKS YÖNÜNDEN İNCELENMESİ ve ANTROPOMETRİK ÖLÇÜMLERLE İLİŞKİLENDİRİLMESİ’’ konusunu ele aldım.

Yüksek lisans eğitimim sonunda bitirme tezim olarak ‘’ İNSÜLİN DİRENCİ OLAN 30-55 YAŞ ARALIĞINDAKİ KADINLARDA İNSÜLİN DİRENCİ İLE OBEZİTE ARASINDAKİ İLİŞKİNİN SAPTANMASI ‘’ konusunu seçtim ve tamamladım.

Eğitimim süresinde bir çok kongre, seminer, sempozyum ve kurslara katılarak güncel bilgileri takip ettim ve hala devam etmekteyim.

2016 yılında Dr. Gürkan Kubilay Obezite Kliniğinde 2 yıl çalıştıktan sonra işten ayrıldım.

2018 den bu yana online veya yüzyüze hasta görüşmelerimle aktif çalışma hayatıma devam ediyorum.

 

Email: snmtly@gmail.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook diyetisyenler grubumuza katılırsanız mutlu oluruz.

TUDK -Türkiye Diyetisyenler Kulübü
Herkese Açık grup · 29 üye
Gruba Katıl
http://www.diyetisyenleristanbul.com ve http://www.diyetisyenrandevual.com siteslerinin , Diyetisyen üyelerinin oluşturduğu bir grup.Grubumuza herkes katılabilir,sağlıklı yaşayıp, kilo verip fazla kiloların sebep olduğu, Şeker hastalığı, tansiyon, karaciğer yağlanması gibi  birçok rahatsızklıktan uzaklaşabilirsiniz.

 

 

  

 

Adınız:   

Bulunduğunuz İlçe:   

Telefon:  

Mesajınız:  
  

 

  

Hayat, size güzel olacak.


 

 

 

Sitemizde bulunan Yazılarımız  bilgilendirme amaçlıdır.
 Tedavi için  Doktorunuza ve diyetisyeninize başvurunuz.


MERKES OFİS ADRES:Şirinevler mah. Meriç sok.  No:8/ 19  Bahçelievler /istanbul   
 
Avcılar / Bahçelievler / Bakırköy / Beylikdüzü / Şişli / Başakşehir / Üsküdar / Kadıköy / Kartal / Pendik /Bahçelievler / Zeytinburnu / Bağcılar / Beşiktaş

Üsküdar diyetisyen tavsiye anadolu yakası , randevu, sıralama, belediyesi, hastanesi, Doğancılar özel uzman diyetisyen önerileri