Pendik Anasayfa

Diyetisyen Sinem Bahar

PENDİK UZMAN DİYETİSYEN SİNEM BAHAR

 

Beslenme ve diyetetik alanında önde gelen üniversitelerden biri olan Marmara Üniversitesinden mezun oldum. Eğitim hayatım süresince Özel Atakent Hastanesi, Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Ataşehir Toplum Sağlığı Merkezi olmak üzere toplam 6 sağlık kuruluşunda ve Biltur Catering'de yetişkin ve çocuk poliklinik, yetişkin ve çocuk klinik, yoğun bakım, nütrisyon destek ve toplu beslenme sistemleri alanlarında stajlarımı başarıyla tamamlamladım. Lisans eğitimimim son yılında ÇÖLYAK HASTALIĞINA ÖZGÜ YAŞAM KALİTESİ ÖLÇEĞİ’NİN (CD-QOL) TÜRKÇE VERSİYONUNUN GEÇERLİLİĞİ VE GÜVENİRLİLİĞİ tezini yazdım.
UZMANLIK ALANLARI : Kilo Kontrolü (Kilo Alma ve Kilo Verme), Sporcu Beslenmesi, Tip 1 ve Tip 2 Diyabette beslenme, Çölyak Hastalığında Beslenme, Sindirim Sistemi Hastalıklarında Beslenme, Obezite Cerrahi Sonrası Beslenme, Çocuk ve Ergenlerde Kilo Kontrolü, Gebe ve Emzikli Kadınlarda Beslenme, Besin Alerjisi ve Besin İntoleranslarında beslenme, Yeme Bozukluklarında Beslenme, Geriatride beslenme.
SEMPOZYUM VE KURSLAR
-2. KLİNİK NÜTRİSYON ÖĞRENCİ KONGRESİ
Kurum: KEPAN
Sertifika tarihi:13-14 Ekim 2017
-NUTRİTİON & SPORTS EDUCATİON
Kurum: SEAM ACADEMY
Sertifika Tarihi:05.05.2017
-NAMET KIRMIZI ET TEMEL BİLGİLER VE SATIN ALMA EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Kurum: NAMET
Sertifika Tarihi: 07/12/2016
-GELENEKSEL TÜRK MUTFAĞINDA FERMENTE ÜRÜNLER SEMPOZYOMU
Kurum: MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Sertifika Tarihi:21.04.2017
- 24. KARİYER EĞİTİM GÜNLERİ PROGRAMI
Kurum: İSTANBUL BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ
Sertifika Tarihi:22.04.2017-13.05.2017
-İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ SERTİFİKASI
Kurum: İSG
Sertifika Tarihi: 22.09.2017

İletişim:  dytsinembahar@gmail.com 

Diyetisyen randevusu için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 

Adınız:   

Bulunduğunuz İlçe:   

Telefon:  

Mesajınız:  
  

 

  

Hayat, size güzel olacak.

Facebook diyetisyenler grubumuza katılmanız bizi mutlu eder.

TUDK -Türkiye Diyetisyenler Kulübü
Herkese Açık grup · 29 üye
Gruba Katıl
http://www.diyetisyenleristanbul.com ve http://www.diyetisyenrandevual.com siteslerinin , Diyetisyen üyelerinin oluşturduğu bir grup.Grubumuza herkes katılabilir,sağlıklı yaşayıp, kilo verip fazla kiloların sebep olduğu, Şeker hastalığı, tansiyon, karaciğer yağlanması gibi  birçok rahatsızklıktan uzaklaşabilirsiniz.
 

 


 

Sayfamızda bulunan Yazılarımız  bilgilendirme amaçlıdır.
 Tedavi için  Doktorunuza ve diyetisyeninize başvurunuzMERKEZ OFİS ADRES:Şirinevler mah. Meriç sok.  No:8/ 19  Bahçelievler /istanbul   
 
Avcılar / Bahçelievler / Bakırköy / Beylikdüzü / Şişli / Başakşehir / Üsküdar / Kadıköy / Kartal / Pendik /Bahçelievler / Zeytinburnu / Bağcılar / Beşiktaş

Tavsiye, ücretleri,  hastane randevu fiyatları, pendik civarı iyi uzman yorumları, önerileri, Tuzla,